25 padomi kreatīvai vasarai katrai ģimenei

Vasara ir domāta lielisks laiks, lai baudīt jūsu bērniem un atjaunot, starp skolas gados. Diemžēl, daudzas mammas justies apgrūtināti ar mēģinot atrast veidus, lai izklaidētu bērnus dienu un dienu visās vasarā mēnešiem. Ne vairāk uzsverot nepieciešams! Es esmu nācis klajā ar 25 padomus, lai palīdzētu Mammam baudīt vasaras mēnešos ar saviem bērniem. Daži iesaistīt jūs un daži ir veidi, kā jūs varat ļaut jūsu bērni izklaidēt sevi. Visi ir laba, jautri un lieliska iespēja, lai saglabātu kids aizņemts vasaras mēnešos. Es esmu mēģinājis paturēt vienkāršs prātā, kā arī!

Labi, par ar vesels saprāts padomiem …

25 vasaras jautri padomi, lai palīdzētu Mammam izveidot ģimenes līmēšana laiks

Trotuāra jautra māksla. – Ja jums ir ietvi, piebraucamais ceļš vai citu vietu uz jūsu īpašumu, ka bērni var izmantot, tad šī ir lieliska tip. Ļaujiet viņiem padarīt mākslu. Tās var izmantot krītu, trotuārs krāsas, ziepes, vai jebkuru citu mazgājamu posteni, ko var paveikt uzdevumu. Bērniem patīk būt radošiem, un tas ir lielisks veids, kā ne tikai iegūt savu radošo sulas plūst, tas būs arī saņemt tos ārā no mājas!

Izveidot grāmatu ar bildem. Tas ir lielisks veids, kā iekļaut domāšana uz vasaru. Izvēlieties nesen ģimenes notikumu, brīvdienas, neatkarīgi un tos izveidot bilžu grāmatu par notikumu. Tad tos “lasīt” grāmatu, lai jums.

Saldēti Vēders našķis. Mani bērni patīk būt virtuvē ar mani. Vasara ir lielisks laiks, lai radoši saldētu gardumus. Jums nav nepieciešama nekāda iedomātā saldejuma veidotājiem nu. Izmantot ledus paplātes. Jums būs nepieciešams jogurts, sulas, augļu un citas veselīgas tidbits šim projektam. Ļaujiet bērniem padarīt savu našķi. Palīdzēt viņiem ielej tos neatkarīgi pelējuma esat. Iesaldēt un baudīt degustācijas!

Parka vai dārza diena. Iegaumēt piknika pusdienas un galvu uz vietējo parku. Es ieteiktu rīta stundas mazāk siltuma. Iepērt up bērniem ar pretiedeguma un ļaut viņiem palaist apkārt. Plānojiet dažas darbības mūsu tur pārāk Frisbija, nozvejas. Ēd daži pusdienas un galvas mājās. Tie ir dienas, jūsu bērni atcerēsies visu mūžu.

Dienu ceļojums. Vai kādu pētījumu. Redzēt, kas ir 1-2 stundas no jūsu mājās, kas būtu pieejamas un pievilcīgu jūsu ģimenē. Plānojiet to. To darīt. Viena diena.Dzīve no atmiņām.

Pludmales diena.Vai es saku vairāk?

Ģimenes Celtniecības projekts. Nekas vairāk līmēšanas tad darīt kaut ko kopā kā ģimene. Darīt kaut ko kopā. Dažas idejas; koks māja, forts, plauktu, kaķis koks, nesaskrāpē amatu, suņu mājas, mēbeles, lelle māja utt Debesis ir robeža ar šo vienu. Vienkārši būt drošs, un pārliecinieties, ka ir pieaugušo uzraudzība visam projektam.

Lasīšana. Lasīt saviem bērniem, cik bieži vien iespējams, un tos lasīt, lai jums. Lasīt, lasīt, lasīt.

iemācīties kaut ko jaunu. Izvēlēties kaut ko, kas būtu veicams, lai jūs un jūsu bērni mācīties kopā, un saņemt aizņemts mācīšanos. Tas ir lielisks veids, kā bagātināt gan jūsu dzīvi un veikt lielāko daļu laika jums ir.

Sākt hobijs. Tas ir lielisks veids, kā saites ar jūsu bērniem. Daži hobijs idejas: adīšana, lūžņi rezervēšana, krāsošana, rotaslietas pieņemšanas, ziepju izgatavošana, puzles, utt Nav svarīgi, hobijs, līmēšana ir neizbēgama, un jums būs arī skaisti darbi veicāt kopā kopā ar mūža atmiņām

Ūdens jautrība. Pieņemsim, sejas tā, vasarā var būt nežēlīgi karstā īpaši, ja jūs dzīvojat siltākā klimatā. Ūdens padara vasarā vairāk jautrības! Aizbērt pilnā baseins un ļaujiet jūsu mazuļiem baudīt vēsu ūdeni (VIENMĒR uzraudzīt bērnus ap ūdens!), Ir uzplaiksnījuma konkurss, ieslēdziet šļūtenes, ir ūdens balons kara konkurenci. Vēlaties ietaupīt uz ūdens? Ļaujiet bērniem spēlēt sprinkleriem, kad jums ir nepieciešams, lai ūdens jūsu zāli. Tas ir uzvara.

Izaudziet augus. Augu koks, augt garšaugu dārzu, augu daži ziedi vai sākt sakņu dārzu.

Ģimenes šaradu nakts. Ieplānot nakti, ka jums būs spēlēt šarades. Neuztraucieties par tehniskajiem noteikumiem, ja jums ir mazuļi. Rīkojoties ārā ir pietiekami jautri. Spēlējiet ir blastu kā labi. Es sava vecuma atbilstošas ​​tēmas. Es asaru sloksnes papīra un rakstīt vārdus par tiem patīk; laimīgs, uzpampis, zilonis, aug, uc Tad mest tos grozā, un mēs varētu paņemt vienu un rīkoties to ārā. Vienkārši.