Karā pret krāsnis centrālapkurei

Padomājiet par liekot vienu uz priekšnams jūsu mājās, tiem, kam ir tiesības skursteni. Turklāt, ir vērts atzīmēt, jums būs iegūt skursteni nes vismaz vienu reizi, vēlams divas reizes gadā un Romotop Riano krāsnis būs apkalpo reizi gadā arī. Pretējā gadījumā jūs varat uzstādīt saliekamās skursteni, parasti ar dvīņu sienas izolēta dūmvada tipa.

Turpiniet lasīt, lai pārliecinātos, jums vispiemērotāko plīts, lai atbilstu jūsu dzīvesveidu, un potenciāli palīdzēs jums ietaupīt naudu. Koka granulu krāsnis var būt zaļā krāsā. Tomēr, tas ir gandrīz pašpietiekamība un viņi nav lēts, vai nu. Ir pāris krāšņu, kas ir savietojami ar unvented ķēdēm.

Ja jūs mēģināt izmantot veco krāsni, es ļoti iesakām jums ietaupīt savu naudu un plāno aizstāt vienu reizi iespējams. Ņemot multifuel plīts pieņemsim jums veikt lielāko visu šo degvielas veidu. Multi kurināmā krāsnis ir patiešām universāls ar spēju pārvaldīt daudz dažādi videi draudzīgu kurināmo.

Kas attiecas uz Izvēloties malku jūsu plīts, tev daudz izvēles. Pamatojoties uz vietas jūs dzīvojat, tur ir daudz rezerves koka, ka jūs varētu savākt un izmantot. Wood darbināmi krāsnis tiek veikti, lai saglabātu konkrētā numuru silts. Ja esat pārliecināts, jūs tikai varētu būt, izmantojot koksni, jūs varat izlemt par woodburner. Pirms jūs varat sadedzināt koksni vēlaties dažus piederumus.

Kas Krāsns centrālapkurei Vai – un kas tas nav

Jums arī vajadzēs apsvērt izmaksu var rasties, apkures remonts saglabājot savu iepriekšējo krāsns darbojas. Pat ja daudzums koksnes kurināmā ievērojami atšķiras, tas bieži lētāki nekā citas apkures alternatīvas. Par uzstādot šāda veida apkures sistēmas izmaksas var būt ievērojamas.

Plīts centrālapkurei: Ultimate Ērtības!

Aizstāt savu iepriekšējo gāzes katls ir tikai daļa no tiesiskās aizsardzības līdzekli pret augstām apkures rēķiniem. Parasti, āra krāsnis ir piekrauts divas reizes katru dienu. Jaunā krāsns būs tikai samazināsies, ko mēs atkritumiem. Visbeidzot, ja jūs nodot jaunā krāsns, jums ir nepieciešams apsvērt aizstājot savu iepriekšējo termostats ar vienu, kas ir ciparu vai ciparu programmējams. Man, izmantojot gāzes krāsns nav izvēle. Pārāk liels sildītājs var atbrīvot pārmērīgu siltuma daudzumu, kas varētu prasīt samazināšanos gaisa padeves nonākšana plīts.

Jā, jums būs nepieciešams, lai izslēgtu savu ogļu krāsns ik pāris nedēļas, lai tīrīt vai jūsu plīts nav gatavojas, lai darbotos pareizi. Neviens man pastāstīja, cik grūti ir sākt ogļu krāsni, kad es iegādājos vienu. Plus, lielākā daļa cilvēku, kas meklē, lai iegūtu koksnes dedzināšanas krāsns gatavojas darīt estētisku apsvērumu dēļ, nevis ekonomiskajiem aspektiem.

Vēsture krāsnis centrālapkurei atspēkoja

biomasas kurināmais ierodas formas granulas. Sarežģītāka procents, jo efektīvāka tā būs, un šī iemesla dēļ mazāk degvielas, jums būs nepieciešams, lai apsildītu savu māju. Šajā gadījumā tas ir degvielas un jūs vēlētos visu, ko jūs sadedzināt, lai saņemtu izmantoti, lai apsildītu savu māju. Izvairīties no slapja koka, jo tā izmanto daudz enerģijas. Tad jums ir jābūt tādā stāvoklī, lai saņemtu kādu elektrību tas būs svētīgs nevis nepieciešamība.

romotop